Případ Mission Canyon

Interdrought2020.com Případ Mission Canyon Image
Trávit čas knihou Případ Mission Canyon! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Případ Mission Canyon a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Silniční nehoda vedla k okamžité smrti Adama Sandovala. Jesse Blackburn po ní zůstal zmrzačený. Vinen byl řidič, který seděl za volantem šedého BMW, šplhajícího úzkou silnicí po kopcích Santa Barbary, řidič, který oba cyklisty srazil a z místa domnělé nehody ujel. Po třech letech, tedy po promlčecí lhůtě, se ten, jehož všichni považují za viníka nehody, vrací zpět a zmrzačený Jess a jeho přítelkyně Evan se snaží pohnat ho k odpovědnosti. Během jejich samostatného vyšetřování se však zdánlivě jednoduchý případ autonehody začne rozrůstat do obludných rozměrů a na povrch se dostává například praní špinavých peněz nebo internetové vyděračství. Mrtví přibývají a do poslední chvíle nemá hlavní hrdinka ponětí, komu může věřit a komu ne.

NÁZEV SOUBORU: Případ Mission Canyon.pdf

AUTOR: Meg Gardinerová

ISBN: 8072433360

VELIKOST SOUBORU: 8,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Případ Mission Canyon od Meg Gardinerová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Rancho Oso Cottage 12, Mission Canyon - rezervujte se zárukou nejlepší ceny! Na Booking.com na vás čeká 1 hodnocení a 18 fotografií.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY