Ve službách Spravedlnosti

Interdrought2020.com Ve službách Spravedlnosti Image
Trávit čas knihou Ve službách Spravedlnosti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ve službách Spravedlnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ve vyhnanství na mrazivé planetě, kdesi ve vesmírném zapadákově, se originální hrdinka Breq pokouší o dokončení své mise. Kdysi bojovala v podobě obrovské vesmírné transportní lodi Spravedlnost Toren: měla k dispozici neomezenou umělou inteligencí a propojovala tisíce vojáků ve službách rádčké civilizace, jež ovládla celou galaxii. Nyní následkem zrady o své výlučné a vlivné postavení přišla a ocitla se za trest lapená v křehkém lidském těle, ke všemu ještě ženském. A zatím moc neví, co si s ním počít. Stojí před ní řada nezodpovězených otázek, ale především v ní hoří touha po pomstě. První díl vesmírné trilogie se ve svět sci-fi stal hned po vydání naprostou senzací a i druhý díl už je nominován na nejlepší knihu tohoto žárnu na čtenářském serveru Goodreads. Svým tématem ovšem přesahuje úzce scifistické publikum a oslovuje mnohem širší škálu čtenářů. Kniha krom celé řady jiných získala všechny tři nejprestižnější ceny v žánru sci-fi: Nebulu, Huga i cenu Arthura C. Clarka.

NÁZEV SOUBORU: Ve službách Spravedlnosti.pdf

AUTOR: Ann Leckie

ISBN: 9788025905081

VELIKOST SOUBORU: 10,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bývalá hackerská esa ve službách spravedlnosti Fred Cohen - tvůrce prvního počítačového viru. Za otce všech tvůrců počítačových virů a hrozeb je považován Frederick B. Cohen. Právě jemu je připisováno prvenství mezi autory takového typu programu, který dokáže infikovat další programy jejich modifikováním a ...

Neřízená střela ve službách spravedlnosti. 23. července 2007 0:25, aktualizováno 0:25 Malá a nezničitelná. Taková je hlavní žalobkyně Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii. Šla po ní maře i švýcarští bankéři, ale Carla del Ponte se nezastaví před ničím - slouží prý jen spravedlnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY