Dějiny Madagaskaru

Interdrought2020.com Dějiny Madagaskaru Image
Trávit čas knihou Dějiny Madagaskaru! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dějiny Madagaskaru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Madagaskar je ostrov s neobyčejně zajímavou historií. Od nejstarších dob se zde prolínaly vlivy arabské, africké i asijské. Toto dlouhodobé míšení se projevilo i ve specifické místní kultuře, která se zcela odlišuje od tradiční kultury africké na svahilském pobřeží. Již v 16. století se stal Madagaskar důležitou obchodní křižovatkou. V období 1896 až 1960 byl pod francouzskou nadvládou, malgaští vojáci bojovali na frontách první i druhé světové války na straně Francouzů. Od roku 1960 se rozvíjela nezávislá Malgašská republika.

NÁZEV SOUBORU: Dějiny Madagaskaru.pdf

AUTOR: Pavel Hošek

ISBN: 9788074221248

VELIKOST SOUBORU: 7,75 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Dějiny Madagaskaru (Pavel Hošek) s 23 % slevou za 230 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Kniha: Dějiny Madagaskaru - Pavel Hošek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY