Levice mezi minulostí a budoucností

Interdrought2020.com Levice mezi minulostí a budoucností Image
Trávit čas knihou Levice mezi minulostí a budoucností! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Levice mezi minulostí a budoucností a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Známý levicový politik a ekonom se ve své knize zabývá pěti základními tématy: proměnami komunistické strany po roce 1989, potřebou moderního ekonomického myšlení v rámci levice, jak nahradit zelené mimikry levice skutečnou ekologickou odpovědností, přínosy a perspektivou evropské integrace a možnými prognostickými scénáři vývoje moderní společnosti. Autor se snaží dokázat, že alternativa společenského systému není mrtvá ani v 21. století a prosazuje její obohacení myšlenkami především z oblasti lidských práv, ekonomické demokracie, environmentalistiky ale i sociálního liberalizmu. Komunisté by se podle Dolejše měli výrazněji odpoutat od chyb minulosti a otevřít horizonty svého myšlení budoucnosti, jejíž součástí je cesta k demokratickému socialismu.

NÁZEV SOUBORU: Levice mezi minulostí a budoucností.pdf

AUTOR: Jiří Dolejš

ISBN: 9788086320670

VELIKOST SOUBORU: 1,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Levice mezi minulostí a budoucností. Kdo napsal knihu Levice mezi minulostí a budoucností? Autorem je Jiří Dolejš. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Kniha: Levice mezi minulostí a budoucností Autor: Jiří Dolejš Autor se ve své práci zabývá proměnami uvnitř KSČM po sametové revoluci, dále ekonomickými a ekologickými programovými otázkami levicových stran, dosavadním průběhem evropské ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY