Užovka červená

Interdrought2020.com Užovka červená Image
Užovka červená je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nataša Velenská. Přečtěte si s námi knihu Užovka červená na interdrought2020.com
Užovka červená (Pantherophis/Elaphe guttatus) je mezi teraristy velmi oblíbený druh hada. V knize najdete všechny důležité informace k chovu a odchovu. Doplněno řadou barevných fotografií. Tato knížka je celá věnovaná pouze jednomu druhu. V této knize najdete všechny informace o užovce červené - mezi teraristy velice oblíbeného a rozšířeného hada. Mnoho chovatelů, kterí se rozhodli chovat hady, tak začínali právě s touto krásnou a relativně nenáročnou užovkou.Kniha je přehledně rozdělena do kapitol, je zde věnována pozornost základní péči, rozmnožování, chovu mláďat, možným komplikacím v chovu, vztahu k člověku, biologii druhu atd... Své si zde najdou začátečníci i zkušení chovatelé. Vše je doplněmo mnoha kvalitními barevnými fotografiemi a obrázky.

NÁZEV SOUBORU: Užovka červená.pdf

AUTOR: Nataša Velenská

ISBN: 9788090335714

VELIKOST SOUBORU: 10,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prodám Užovka červená Prodám Užovku červenou - Nabízím k prodeji 2 samce užovky červené oba jsou 8/ 2019 Anery stripe (cube line)het.amelano,za 1000kč. Butter motley ph.Anery za 800kč.

Krmení užovky červené: Užovka červená žere většinou hlodavce a její jídelníček zahrnuje i všechny drobné savce a ptáky, které dokáže pozřít. V zajetí dáváme myši, mastomyši, pro zpestření jídelníčku dáme občas jednodenní kuře, pískomila, vyjímečně nebo vůbec morče, které užovky špatně tráví.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY