Jsi bez hranic

Interdrought2020.com Jsi bez hranic Image
Trávit čas knihou Jsi bez hranic! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jsi bez hranic a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Chcete se cítit svobodní a naplnění v každém dni? Být zářiví a zdraví v každém věku? Žít s lehkostí a v blahobytu? Můžete. Je to daleko jednodušší, než jste se naučili věřit. Pomocí jednoduchých metod a cvičení k osvobozování se od limitů, rozpouštění špatných návyků ve všech oblastech života a jejich nahrazení těmi, co fungují, inspirativních článků a afirmací poskládaných do 10ti KROKŮ KE SVOBODNÉMU, ZDRAVÉMU A ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU se napojíš na vnitřní vedení, vlastní zdroj energie, návodů i odpovědí pro tvůj naplněný život.Tato kniha je pozvánkou k tomu zamyslet se nad tvým životním stylem i tempem a díky návodu na jejích stránkách změnit vše, co ti brání v harmonickém životě bez hranic.Pomůže ti milovat se takový, jaký jsi se narodil a najít způsob, jak žít život, po kterém ve skrytu duše toužíš. Dozvíš se, jak skrze vědomou stravu, pohyb a péči o tělo čerpat přirozenou cestou energii a zůstat zdravým. Napojíš se na vlastní schopnost omlazení, dosažení ideální váhy a využívání energie i času smysluplným směrem. Inspiruješ se k tomu, aby i u tebe doma proudila atmosféra pohody a lásky, která podpoří tvůj osobní růst, kreativitu a tvůrčí potenciál.Můžeš se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co ti v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí. Co můžeš ztratit? Nic. V této hře neriskuješ, ale jen vyhráváš. Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já. Nalistuj první stránku a s ní se otevři způsobu života, který je tvou přirozeností, jen jsi se od něj na čas odpojil. Vítej zpátky, vítej doma!

NÁZEV SOUBORU: Jsi bez hranic.pdf

AUTOR: Katy Yaksha

ISBN: 9788090763203

VELIKOST SOUBORU: 4,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Jsi bez...

Bez Hranic - web pro amatérské autory. Uživatel . Heslo . Registrace . BEZ HRANIC - náš online šuplík. Nevtipná a Dokonalý - 1. část ... protože jsi to usekla pěkně debilně! 2) Marcelle (11.05.2020 12:18) Ááááá, Ree píše super. 1) Nebraska (11.05.2020 11:31) Ježišimarja! Tolik písmenek! Ty jsi boží! 1. Online uživatelé:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY