Premýšľajte s(n)ami!

Interdrought2020.com Premýšľajte s(n)ami! Image
Hledáte knihu Premýšľajte s(n)ami!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Marián Goga? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Potrápte si svoju hlavičku!Kniha je plná úloh, ktorých cieľom je prinútiť čitateľa logicky uvažovať a ustavične rozvíjať a zdokonaľovať také vlastnosti, akými sú dôvtip, pohotovosť, schopnosť porovnávať veci a javy, pozornosť a sústredenosť. Obsahuje množstvo logických problémov a úloh, prešmyčiek a slovných rébusov, matematických hlavolamov a príbehov na premýšľanie.Čitateľ v nej nájde úlohy nielen veľmi jednoduché a ľahké, ale aj zložitejšie a náročnejšie, ktoré ho zaujmú a pobavia. Kniha je vhodná pre všetkých, mladších i starších, ktorí radi premýšľajú a snažia sa svoj voľný čas vyplniť hodnotnou zábavou.

NÁZEV SOUBORU: Premýšľajte s(n)ami!.pdf

AUTOR: Marián Goga

ISBN: 9788080780876

VELIKOST SOUBORU: 7,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Directed by Patrice Leconte. With Daniel Auteuil, Dany Boon, Julie Gayet, Julie Durand. Catherine, refuses to believe that her business partner, the unlikeable François, has a best friend, so she challenges him to set up an introduction. Scrambling to find someone willing to pose as his best pal, François enlists the services of a charming taxi driver to play the part.

AMI's global presence and innovative tools like our Customer Portal, Enterprise Information Portal (EIP) and 24/7 SVN source code access mean help is always within reach for Aptio customers. AMI has offices in 7 countries and over 1300 employees in N. America, Asia and Europe, to best respond to the urgent needs of partners.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY