Generál Fajtl

Interdrought2020.com Generál Fajtl Image
Trávit čas knihou Generál Fajtl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Generál Fajtl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Unikátní projekt Václava Šorela, autora Vzpoury mozků, Galaxie, Tvrze, scenáristy a dlouholetého šéfredaktora časopisu ABC, letce a velkého znalce dějin letectví, přibližuje jednoho z nejvýznamnějších československých stíhacích pilotů ve službách RAF, generála Františka Fajtla, netradičním způsobem, který zaujme děti i dospělé. Životopisný příběh v komiksu ilustrátora Michala Kociána doplňují nikdy nepublikované fotografie a modely letadel, na kterých Fajtl během druhé světové války bojoval.

NÁZEV SOUBORU: Generál Fajtl.pdf

AUTOR: Martin Kocián

ISBN: 9788073886486

VELIKOST SOUBORU: 2,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Generál Fajtl od Václav Šorel v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Generál František Fajtl, rodák z Donína u Loun, právem náleží mezi legendární postavy československého letectva.Za druhé světové války se zúčastnil protifašistického odboje ve Francii, Velké Británii a v Sovětském svazu. Jako stíhací pilot sloužil u britského Královského letectva (RAF), kde mu bylo jako jednomu z mála československých letců svěřeno i velení ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY