Nezřízené labužnictví

Interdrought2020.com Nezřízené labužnictví Image
Trávit čas knihou Nezřízené labužnictví! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nezřízené labužnictví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Věděli jste například, že když budete potmě jíst vanilkový pudink, o kterém vám ovšem někdo řekl, že je čokoládový, bude vám chutnat jako čokoláda? Nebo že když máte bonbony na dosah (například na pracovním stole), sáhnete po nich asi tak desetkrát častěji, než kdybyste je měli v zásuvce? A víte také, že když jíte bez zapojení vědomé mysli, můžete nepozorovaně přibrat až několik kilogramů za rok? O tomhle všem - a o mnoha dalších věcech - vás autor přesvědčí. Je to o jídle a o hubnutí, ale proto to ještě nemusí být nuda. Naopak. Je to zábavné. Můžete jíst úplně všechno. Cokoli chcete. Rozdíl je jenom v deseti kaloriích denně. A taky třeba v tom, že si zmrzlinu dáte do mrazáku úplně dozadu. A že si místo nevědomě začnete počínat vědomě. A už nikdy nebudete tloustnout. Začnete hubnout. Uvidíte…

NÁZEV SOUBORU: Nezřízené labužnictví.pdf

AUTOR: Brian Wansink

ISBN: 9788072492541

VELIKOST SOUBORU: 10,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lepší je dvakrát se zamyslet, než jednou nacpat... Věděli jste například, že když budete potmě jíst vanilkový pudink, o kterém vám ovšem někdo řekl, že je čokoládový, bude vám chutnat jako čokoláda? Nebo že když máte bonbony na dosah (například na pracovním stole), sáhnete po nich asi tak desetkrát častěji, než kdybyste je měli v zásuvce?

Nezřízené labužnictví, autor: Brian Wansink, rok vydání: 2009. Antikvariát s více než 30 710 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY