Čary a tajomstvá

Interdrought2020.com Čary a tajomstvá Image
Trávit čas knihou Čary a tajomstvá! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Čary a tajomstvá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zdá sa, že Sophie a Katy už celkom zabudli na to, že medzi lovcami a čarodejníkmi odjakživa panuje nenávisť, a stanú sa z nich najlepšie priateľky. Ako však skryť svoje čarodejné schopnosti pred ostatnými? To je priam nadľudská úloha! Ich tajnosti im komplikujú vzťahy s kamarátkami, láskami, ba dokonca vlastnou rodinou – a to nedokážu napraviť nijaké kúzla. Všetko je až príliš zamotané. Kým Sophin otec sa snaží získať späť dôveru svojej rodiny, ozajstné nebezpečenstvo číha tam, kde by ho nikto nečakal.

NÁZEV SOUBORU: Čary a tajomstvá.pdf

AUTOR: Ellie Boswell

ISBN: 9788074476136

VELIKOST SOUBORU: 1,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čary a tajomstvá. Kdo napsal knihu Čary a tajomstvá? Autorem je Ellie Boswell. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Čary a tajomstvá Čarodejnica z Turlinghamu 3 • Young Adult • Ellie Boswellová • CooBoo • 2014/07. Zdá sa, že Sophie a Katy už celkom zabudli na to, že medzi lovcami a čarodejníkmi odjakživa panuje nenávisť, a stanú sa z nich n viac ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY