Šátky, šály, kravaty

Interdrought2020.com Šátky, šály, kravaty Image
Šátky, šály, kravaty je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Šárka Pavličová. Přečtěte si s námi knihu Šátky, šály, kravaty na interdrought2020.com
Možná se to nezdá, ale šátky, šátečky i šály mají velkou moc - umí doladit, zjemnit, příjemně dotvořit a zaručeně oživit celkový vzhled oblečení. Umí také dodat eleganci a ženskost vašemu šatníku i podpořit vaši náladu. Jen jim to musíte dovolit... Jako doplněk lze používat šátky a šály nejen v různých barvách a vzorech, ale i různě velké a různě dlouhé – stačí je omotat kolem krku, pasu či hlavy a zvládnout různé způsoby vázání. A právě s naší knížečkou plnou inspirace a více jak třiceti ilustrovanými návody se to naučíte rychle a jednoduše a uvidíte, že jen málokterou z vás nechají šátky chladnou. Aby knížka plná módního uzlování byla kompletní, nezapomněli jsme ani na základní a nejpoužívanější způsoby vázání kravat a motýlka.

NÁZEV SOUBORU: Šátky, šály, kravaty.pdf

AUTOR: Šárka Pavličová

ISBN: 8072548212

VELIKOST SOUBORU: 10,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kravaty N.TIES CLASSIC jsou vyráběny z vysoce kvalitního hedvábí nebo mikrovlákna. Široký výběr kravat doplňuje sortiment módních doplňků, jako jsou kravatové spony, manžetové knoflíčky, kapesníčky, smokingové pásy, motýlky, kožené opasky, apod.

Šátky, šály, kravaty 4. 1 recenze ; Možná se to nezdá, ale šátky, šátečky i šály mají velkou moc - umí doladit, zjemnit, příjemně dotvořit a zaručeně oživit celkový vzhled oblečení. Umí také dodat eleganci a ženskost vašemu šatníku i podpořit vaši náladu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY