Vily slavných

Interdrought2020.com Vily slavných Image
Hledáte knihu Vily slavných? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Václav Junek? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Názory na tuto knížku mohou být různé. Třeba už proto, že se – jak doufám – značně liší od literatury již vydané na obdobné téma. Jejím podtitulem by totiž mohlo být motto „Můj dům – můj hrad“, anebo povzdechnutí: „Všude je něco!“. Právě proto, že lidé jsme všichni, neseme s sebou každý často i hodně těžký náklad, přidělovaný nám životem, jenž žijeme. Stejně jako hrdinové, jimž se v této publikaci věnuji. Zejména z tohoto úhlu jsem hleděl na jejich domy a obydlí.Navíc s otázkou jak silně se jejich osudy otiskly v těchto zdech. Anebo jak naopak kvality jejich příbytků poznamenaly je. Dost možná, že se někde se čtenářem neshodneme.Už proto, že každý akceptuje sdělené i viděné jinak, obvykle po svém. Myslel jsem však svou věc dobře a budu si velmi vážit toho, jestliže alespoň trochu laskavý čtenář uzná, že jsem dělal, co jsem mohl.

NÁZEV SOUBORU: Vily slavných.pdf

AUTOR: Václav Junek

ISBN: 9788072295333

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tyto vily totiž za pár let, díky známému autorovi, určitě stoupnou v ceně," uvedl Lukeš s tím, že to tak ve světě chodí. Naštěstí si to prý poslední dobou vlastníci slavných vil uvědomují, a ačkoliv je oprava zpravidla dražší než nový dům, nebojí se peníze obětovat.

Slavné vily slavných. Junek, Václav. Vydání: BVD 2013 | Jazyk: čeština | Signatura: D 20779. Práce přibližuje významné osobnosti české politiky, filmu a hudby a popisuje sídla, která obývaly či obývají v Praze i jinde v ČR.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY