Prokletí schwartzovy vily

Interdrought2020.com Prokletí schwartzovy vily Image
Hledáte knihu Prokletí schwartzovy vily? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Beatrix Anna Bártová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Svět živých i mrtvých se střetává. Minulost se hlásí na světlo boží a nenechá vás spát!Mladí manželé Nora a Leonard očekávají rodinu a nemají kde bydlet. Financí nevlastní mnoho, a když se naskytne příležitost zakoupit byt ve staré secesní vile na okraji města, nadšeně po ní skočí. Co na tom, že cena je až podezřele nízká a za nedalekou hřbitovní zdí vykukují kříže a náhrobky.I když si Nora oddechne od všetečné tchyně, skutečný klid v domě nenajde. Je až příliš empatická a citlivá, a jeho minulost je příliš temná. Když se kolem začnou dít prapodivné věci a na chodbách se objevovat cizí lidé ve sto let starých oděvech, pustí se do pátrání. Tajemství, které odhalí, vám vezme dech!

NÁZEV SOUBORU: Prokletí schwartzovy vily.pdf

AUTOR: Beatrix Anna Bártová

ISBN: 9788072296774

VELIKOST SOUBORU: 5,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

V pátek 5.4.2019 v 17:30 nastal ten dlouho očekávaný okamžik - křest mé druhé knihy Prokletí Schwartzovy vily.Musím se přiznat, že jsem se na tento večer opravdu hodně těšila, ale neměla jsem velká očekávání. Přece jen, plno lidí v mém okolí již knihu mělo a také - bydlíme na malém městě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY