Prokletí schwartzovy vily

Interdrought2020.com Prokletí schwartzovy vily Image
Hledáte knihu Prokletí schwartzovy vily? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Beatrix Anna Bártová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Svět živých i mrtvých se střetává. Minulost se hlásí na světlo boží a nenechá vás spát!Mladí manželé Nora a Leonard očekávají rodinu a nemají kde bydlet. Financí nevlastní mnoho, a když se naskytne příležitost zakoupit byt ve staré secesní vile na okraji města, nadšeně po ní skočí. Co na tom, že cena je až podezřele nízká a za nedalekou hřbitovní zdí vykukují kříže a náhrobky.I když si Nora oddechne od všetečné tchyně, skutečný klid v domě nenajde. Je až příliš empatická a citlivá, a jeho minulost je příliš temná. Když se kolem začnou dít prapodivné věci a na chodbách se objevovat cizí lidé ve sto let starých oděvech, pustí se do pátrání. Tajemství, které odhalí, vám vezme dech!

NÁZEV SOUBORU: Prokletí schwartzovy vily.pdf

AUTOR: Beatrix Anna Bártová

ISBN: 9788072296774

VELIKOST SOUBORU: 4,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Název- Prokletí Schwartzovy vily Autor- Anna Beatrix Bártová Počet stran- 224 Nakladatelství- Petrklíč Nora s Leonardem byli dokonalý pár a brzo se jim mělo narodit miminko. Jenže tak idylické to nebylo. Nora svého muže poznala na škole. Oba dva studovali historii, avšak zatímco Leonarda víc lákala středověká historie, Noru více zajímalo devatenácté století.

Všetky informácie o produkte Kniha Prokletí Schwartzovy vily, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Prokletí Schwartzovy vily.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY