Zápisník pro správné holky - Jednorožec

Interdrought2020.com Zápisník pro správné holky - Jednorožec Image
Trávit čas knihou Zápisník pro správné holky - Jednorožec! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zápisník pro správné holky - Jednorožec a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Určitě máš spoustu kamarádek a zážitků! Chceš mít jasno v tom, kdo je tvá nejlepší kamarádka a kdo jen dobrá kamarádka? Nechceš zapomenout na ty nejdůležitější narozeniny? Chceš si ujasnit, co bys chtěla v životě dělat a kam a s kým by ses chtěla podívat? Tak to je tenhle zápisník přesně pro tebe!Zapiš si do svého zápisníku všechna tajemství, přání, sny i příhody. Nebo si sem nakresli bezva obrázky a nalep fotky kámošek, zvířecích mazlíčků i povedená selfíčka. Pokud chceš, můžeš si některé zápisky porovnat s kamarádkami a hned zjistíte, jak jste si podobné. Celým zápisníkem tě navíc budou doprovázet úžasní jednorožci.

NÁZEV SOUBORU: Zápisník pro správné holky - Jednorožec.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788027102754

VELIKOST SOUBORU: 5,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Zápisník pro správné holky - Jednorožec - autorů Kolektiv. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Zápisník pro správné holky - Jednorožec ...

Určitě máš spoustu kamarádek a zážitků. Zapiš si do svého tajného zápisníku všechna tajemství, přání, sny i příhody. Nebo si sem můžeš nakreslit bezva obrázky a nalepit fotky kámošek, zvířecích mazlíčků i povedená selfíčka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY