Nacisti

Interdrought2020.com Nacisti Image
Nacisti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Laurence Rees. Přečtěte si s námi knihu Nacisti na interdrought2020.com
Uznávaný spisovateľ a tvorca televíznych dokumentov Laurence Rees v priebehu uplynulých šestnástich rokov interviewoval množstvo bývalých nacistov a jeho jedinečný vhľad do psychiky nacistov a vnútorných súvislostí druhej svetovej vojny mu vyslúžil nebývalé ocenenie.V nadväznosti na úspech Reesovho bestselleru Osvienčim toto podstatne upravené a aktualizované vydanie knihy Nacisti s podtitulom Varovanie dejín prináša silný a pútavý príbeh vzostupu a pádu tretej ríše. Dielo sa opiera o pozoruhodné svedectvá o živote v Hitlerovom štáte, vyrozprávané je slovami ľudí, ktorí na rôznych spoločenských stupňoch zakúsili nacistický režim. Rozsiahla nová časť o nacisticko-sovietskom pakte (pôvodne z Reesovej Vojny storočia) mrazivým spôsobom odhaľuje nacistickú mentalitu, ako sa prejavila počas najkrvavejšieho konfliktu ľudských dejín.Televízny dokumentárny seriál Nacisti - . Varovanie dejín, ktorý si získal povesť jedného z najväčších výdobytkov tohto žánru na svete, dostal viacero prestížnych ohodnotení vrátane cien Britskej asociácie filmovej a televíznej tvorby BAFTA a Medzinárodnej dokumentaristickej asociácie IDA. Sprievodná kniha tohto seriálu novátorsky rozširuje naše chápanie nacistického režimu a vyslúžila si pochvalu ako „prienik do podstaty najznepokojujúcejších a najefemérnejších súčastí nemeckej otázky pred druhou svetovou vojnou i počas nej.“ Dramatický , občas až neuveriteľný príbeh, ktorý sa pred čitateľom rozvíja na stranách tejto knihy, sa mu nadlho vryje do pamäti.

NÁZEV SOUBORU: Nacisti.pdf

AUTOR: Laurence Rees

ISBN: 9788055131085

VELIKOST SOUBORU: 8,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

RECENZE: Českého vojáka zlomili nacisti, ale hlavně peníze Anatomie zrady je další faustovský příběh velkých ambicí, které mají smrtící důsledky. Vizuální stránka filmu nevypadá úplně lacině, v dnešní době quality TV jsou ovšem standardy tak vysoké, že dvoudílný český projekt přece jen neohromí.

Obrázky, zvuky či videa k tématu Nacisté ve Wikimedia Commons; Podkategorie. Zobrazuje se 8 podkategorií z celkového počtu 8 podkategorií v této kategorii.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY