15 dní s Ludvíkem Marií Grignionem z Montfortu

Interdrought2020.com 15 dní s Ludvíkem Marií Grignionem z Montfortu Image
Hledáte knihu 15 dní s Ludvíkem Marií Grignionem z Montfortu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2000 a autorem je Véronique Pinardon? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha věnovaná "apoštolskému misionáři" Ludvíku Maria Grinionovi z Montfortu, který v osmnáctém století vedl farní mise a duchovní cvičení v diecézích západní Francie, kterých cílem bylo oživit osobní vztah každého věřícího s Kristem.

NÁZEV SOUBORU: 15 dní s Ludvíkem Marií Grignionem z Montfortu.pdf

AUTOR: Véronique Pinardon

ISBN: 8085319934

VELIKOST SOUBORU: 5,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte titul 15 dní s Ludvíkem Marií Grignionem z Montfortu (Jean Bulteau) s 16 % slevou za 41 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobný titul z nabídky více než 20 miliónů titulů.

41 Kč 15 dní s Ludvíkem Marií Grignionem z Montfortu | Jean Bulteau . 15 dní s Ludvíkem Marií Grignionem z Montfortu | Kniha věnovaná "apoštolskému misionáři" Ludvíku Maria Grinionovi z Montfortu, který v osmnáctém století vedl farní mise a duchovní cvičení v diecézích západní Francie, kterých cílem bylo oživit osobní vztah každého věřícího s Kristem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY