Víťaz je v každom z nás

Interdrought2020.com Víťaz je v každom z nás Image
Hledáte knihu Víťaz je v každom z nás? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Zuzana Kubašáková? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
"Trinásťročný chlapec nemá zo seba dobrý pocit po prvom tréningu, kde sa bol ukázať novému trénerovi so svojimi dvomi kamarátmi. V malej dedine žije druhý chlapec, ktorý jazdí na hrdzavom bicykli na tréningy do susednej dediny a cíti vďačnosť, že už viac nemusí chodiť pešo. O tisícky kilometrov ďalej, v inej krajine, neskoro večer sedí na červenom gauči blonďavé dievča a spoločne s rodičmi sleduje olympijské hry z Nagana.Na strednom Slovensku sa dlhovlasé desaťročné dievča dohaduje so svojou staršou sestrou, ako jej má ostrihať vlasy, aby viac zapadla k chlapcom na ihrisku.Začítajte sa do beletrizovaných príbehov z raného obdobia piatich vrcholových športovcov a dotknite sa podstaty obrovského odhodlania mladého človeka, ktorý má svoje športové sny a vytrvalo za nimi kráča. Po každom príbehu nájdete prehľad najväčších úspechov športovca, slová od samotného športovca a zaujímavosti z jeho života. Kniha svojím spracovaním spája zdanlivo nespojiteľné, a to šport, beletriu a maľbu. "

NÁZEV SOUBORU: Víťaz je v každom z nás.pdf

AUTOR: Zuzana Kubašáková

ISBN: 9788081801792

VELIKOST SOUBORU: 1,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Víťaz je v každom z nás iba za 11,07 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

Všetky informácie o produkte Kniha Víťaz je v každom z nás, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Víťaz je v každom z nás.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY