Malý princ

Interdrought2020.com Malý princ Image
Trávit čas knihou Malý princ! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Malý princ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné.Pôvabná knižka nielen pre deti, ale pre všetkých, ktorí chcú deťom porozumieť. Toto dielko dosiahlo svetový úspech a dnes patrí do základného fondu svetovej literatúry. Jeho hodnota a krása nespočíva len v peknom rozprávkovom príbehu, ale hlavne v myšlienkach, ktoré ako vzácne kamienky vytvárajú obraz tých najkrajších ľudských vlastností...

NÁZEV SOUBORU: Malý princ.pdf

AUTOR: Antoine de Saint-Exupéry

ISBN: 9788010029280

VELIKOST SOUBORU: 2,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Není princ jako princ. Tenhle je skutečně jen jeden - Malý princ, jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem.

Etapová hra "Malý princ" je hra pro jednotlivce (svoje zážitky můžete sdílet s ostatními). Je určena skautům a skautkám (věkové kategorie od 4. třídy), kteří dokáží samostatně číst, pracovat s počítačem a pohybují se na internetu, mají chytrý mobilní telefon (nebo si jej mohou půjčit na chvíli od rodičů) a mají rádi výzvy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY