Hľadá sa Nemo

Interdrought2020.com Hľadá sa Nemo Image
Trávit čas knihou Hľadá sa Nemo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hľadá sa Nemo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nemo je malá koralová rybka, ktorá si spokojne žije so svojím ocinom pri koralovom útese. Raz však nečakane priplávajú potápači a odvezú Nema preč. Marlin sa rozhodne, že pôjde syna hľadať, a prebrázdi temer celý oceán. Potrvá dlho, kým sa otec so synom znova zídu. Do cesty sa im postaví veľa prekážok. Zažijú však aj veľké dobrodružstvá a spoznajú nových priateľov, ktorí im ochotne pomáhajú.

NÁZEV SOUBORU: Hľadá sa Nemo.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025223390

VELIKOST SOUBORU: 3,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Viac zaujímavostí a informácií k Hľadá sa Nemo (2003) Česko-Slovenská filmová databáza ČSFD Filmová databáza na IMDb. Trailer. Prehrať film online Film spustíte zatvorením reklamy. UPOZORNENIE: Pred spustením videa sa v niektorých prípadoch môžu zobraziť reklamy s erotickým obsahom. Obsah týchto reklám nevieme ovplyvniť.

Stahujte rychle přes Datoid.cz! Pomocí propracovaného vyhledávání si u nás každý jednoduše najde a stáhne to, co hledá. Jednoduše, spolehlivě a hlavně rychle!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY