Václav Malý: rozhovory

Interdrought2020.com Václav Malý: rozhovory Image
Trávit čas knihou Václav Malý: rozhovory! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Václav Malý: rozhovory a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zpříma a s otevřeným hledím vstřic naději světa se světícím biskupem Václavem MalýmVáclav Malý se většině z nás propojuje s rokem 1989, s jeho první otevřenou modlitbou na rozlehlé Letenské pláni a s naprosto nekompromisními, zásadovými postoji v době totality. Jenže v poslední době jako by o něm bylo slyšet méně. Proč muž s takovou autoritou a obrovskou důvěrou nevystoupí veřejně? Rozhovory s Jindřichem Kabátem vedl pražský biskup nejen o sametové revoluci, ale i o tom, jak vypadá jeho běžný den nebo o jeho aktivitách mimo biskupský úřad. Kniha představuje Václava Malého jako člověka respektujícího své poslání v církvi, ale především jako člověka, který si jasně stanovil pravidla života: toto je dobré, toto je špatné a nesmíme se bát to říci.

NÁZEV SOUBORU: Václav Malý: rozhovory.pdf

AUTOR: Václav Malý

ISBN: 9788075057655

VELIKOST SOUBORU: 5,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Václav Malý: rozhovory. Kdo napsal knihu Václav Malý: rozhovory? Autorem je Václav Malý, Jindřich Kabát. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.

Václav Malý se většině z nás propojuje s rokem 1989, s jeho první otevřenou modlitbou na rozlehlé Letenské pláni a s naprosto nekompromisními postoji v době totality. Jenže v poslední době jako by o...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY