Zelená zóna

Interdrought2020.com Zelená zóna Image
Trávit čas knihou Zelená zóna! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zelená zóna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Podkladem knihy jsou reportáže, rozhovory a vlastní zážitky dopisovatele Washington Post, který v Bagdádu žil téměř nepřetržitě od listopadu 2002 až do 30. září 2004. Poznal tedy tuto zemi jak před, tak i po útoku koaličních sil, kdy sídlo svrženého Saddáma Husajna obsadili pracovníci vyslaní koaličními státy s úkolem zajistit poválečnou obnovu země, která se měla stát vzorovým kapitalistickým státem pro ostatní arabské země. Tato publikace byla podle New York Times hodnocena jako nejlepší kniha roku a zároveň se stala předlohou filmu Zelená zóna s Mattem Damonem v hlavní roli, který přichází do českých kin na začátku června letošního roku. Režisérem filmu je i u nás známý Paul Greengrasse, který režíroval filmové hity Bournův mýtus a Bourneovo ultimátum.

NÁZEV SOUBORU: Zelená zóna.pdf

AUTOR: Rajiv Chandrasekaran

ISBN: 9788072434527

VELIKOST SOUBORU: 5,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Blu-ray: Zelená zóna 2010 / Akční, Válečný, Drama, Thriller / 115 minut / Francie, USA, Velká Británie, Španělsko V prodeji od: 6. 11. 2019 Paul Greengrass se ujal režie strhujícího akčního thrilleru a natočil ho ve stejném stylu, kterým se proslavil ve svých předchozích filmech Bournův mýtus a Bourneovo ultimátum. Rok ...

Akčnímu thrilleru Zelená zóna se přezdívá „čtvrtý Jason Bourne". Do jisté míry oprávněně. S úspěšnou sérií ji spojuje nejen žánr, jméno režiséra Paula Greengrasse a představitele hlavní role Matta Damona, ale především stoprocentní filmařina, strhující tempo a výjimečný příběh.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY