Zelená zóna

Interdrought2020.com Zelená zóna Image
Hledáte knihu Zelená zóna? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Rajiv Chandrasekaran? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Podkladem knihy jsou reportáže, rozhovory a vlastní zážitky dopisovatele Washington Post, který v Bagdádu žil téměř nepřetržitě od listopadu 2002 až do 30. září 2004. Poznal tedy tuto zemi jak před, tak i po útoku koaličních sil, kdy sídlo svrženého Saddáma Husajna obsadili pracovníci vyslaní koaličními státy s úkolem zajistit poválečnou obnovu země, která se měla stát vzorovým kapitalistickým státem pro ostatní arabské země. Tato publikace byla podle New York Times hodnocena jako nejlepší kniha roku a zároveň se stala předlohou filmu Zelená zóna s Mattem Damonem v hlavní roli, který přichází do českých kin na začátku června letošního roku. Režisérem filmu je i u nás známý Paul Greengrasse, který režíroval filmové hity Bournův mýtus a Bourneovo ultimátum.

NÁZEV SOUBORU: Zelená zóna.pdf

AUTOR: Rajiv Chandrasekaran

ISBN: 9788072434527

VELIKOST SOUBORU: 10,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Akčnímu thrilleru Zelená zóna se přezdívá „čtvrtý Jason Bourne". Do jisté míry oprávněně. S úspěšnou sérií ji spojuje nejen žánr, jméno režiséra Paula Greengrasse a představitele hlavní role Matta Damona, ale především stoprocentní filmařina, strhující tempo a výjimečný příběh.

Zelená zóna II 3 490,00 Kč . NOMAD MID druhá generace oblíbeného modelu VAGABUND. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY