Ever After High: Divobájný svět

Interdrought2020.com Ever After High: Divobájný svět Image
Trávit čas knihou Ever After High: Divobájný svět! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ever After High: Divobájný svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na škole Ever After High se studenti zavazují k tomu, že budou následovat osud svých rodičů – pohádkových bytostí. Ale od té doby, co se Raven odmítla stát Zlou královnou, se všechno kouzelně zamotalo. Nikoho, ani Apple White, už nečeká předepsaný osud! A když se záhadný tvor z Říše divů – mocný Žvahlav – dostane do Ever After a nakazí ji divobájnou magií, všechno se obrátí vzhůru nohama. Lizzie Hearts, budoucí divoříšná královna, Cedar Wood, loutka podobná Pinocchiovi, a Madeline Hatter, dcera Šíleného Kloboučníka, neztratí jako jediné z toho zmatku okolo rozum. To ony musí zachránit školu a své přátele před hrozivou kletbou, která vše mění na zvrácený svět připomínající Říši divů. Podaří se jim získat pro své spolužáky Šťastně až na věky?

NÁZEV SOUBORU: Ever After High: Divobájný svět.pdf

AUTOR: Shannon Haleová

ISBN: 9788074479090

VELIKOST SOUBORU: 2,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Ever After High - Divobájný svět Shannon Haleová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ever After High - Divobájný svět Shannon Haleová.

At Ever After High, the teenage children of famous fairy tale characters choose their own happily ever afters. Everyone from the fairest Royals to Rebel dreamers wonder if the future is fate, or ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY