Peepshow

Interdrought2020.com Peepshow Image
Trávit čas knihou Peepshow! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Peepshow a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Simone Kirschová, s uměleckým pseudonymem Vivien Leighová, je striptérka a zároveň soukromé očko z australského Melbourne. Je inteligentní, mazaná a navíc sexy, a všechny tyto přednosti potřebuje, když musí během dvou týdnů vypátrat vraha majitele striptýzového klubu. Pokud se jí to nepodaří, bratr zavražděného zabije její nejlepší kamarádku. Pátrání po vrahovi je divokou jízdou plnou sexu, drog a rokenrolu po odvrácené straně Melbourne, na které se Simone střetává s nejzkorumpovanějším poldou ve městě a bláznivými striptérkami, stihne se zamilovat i odmilovat (nebo to byl jen chtíč?), a navíc si prožije pár opravdu těžkých kocovin.

NÁZEV SOUBORU: Peepshow.pdf

AUTOR: Leigh Readhead

ISBN: 8072175505

VELIKOST SOUBORU: 8,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Episode 4 - Mark Makes a Friend. Mark makes a friend at a business conference - but will it turn into more than just friendship? And Jeremy is forced to consider Super Hans as a replacement ...

Define peepshow. peepshow synonyms, peepshow pronunciation, peepshow translation, English dictionary definition of peepshow. also peep show n. 1. An exhibition of pictures or objects viewed through a small hole or magnifying glass.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY