Conan: Zlato argoského kupce

Interdrought2020.com Conan: Zlato argoského kupce Image
Trávit čas knihou Conan: Zlato argoského kupce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Conan: Zlato argoského kupce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pohádkového pokladu, přivezeného do kothského hlavního města Khorsemishe, se Conan nechtěl tentokrát zmocnit jen proto, aby jej mohl prohýřit. Procestoval již většinu známého světa a bojoval v mnoha bitvách, přesto byl i teď, ve věku kolem třiceti let, pořád jen zlodějem a žoldnéřem. A poklad argoského kupce mu měl zajistit splnění ambicí, které již delší dobu choval v hlavě. Neohrožený Cimmeřan ale netuší, že shemitský mistr zloděj, na kterého při pokusu poklad získat narazí, je jen zvěstovatelem dalšího dobrodružství. Dobrodružství, při němž Conanovi zkříží cestu nejen prastaří i současní mágové, nemilosrdně ambiciózní kothský šlechtic, hyrkánští žoldnéři a starý přítel, jehož věrností si nemůže vždy být jist, ale i stíny bytostí, které před tisíciletími vládly skrytě světu. Světu, který před nimi není dodnes úplně v bezpečí.

NÁZEV SOUBORU: Conan: Zlato argoského kupce.pdf

AUTOR: Radoslav Kalaš

ISBN: 9788087246443

VELIKOST SOUBORU: 3,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Conan (35) JFK (35) Hraničářův učeň (34) Meč pravdy (31) Star Trek (31) DragonLance (29) Warhammer 40 000 (25) DragonRealm (20) Nekroskop (19) Anita Blakeová (18) Malazská Kniha padlých (18)

Conan-Zlato Argoského kupceKrálovna Černého pobřeží Bélit se zrodila na ostrovech vzdáleného jihu. V čele ebenově tmavých válečníků připlula k civilizovaným zemím, kde se k nim přidal Conan Cimmeřan, jenž si získal jméno Amra. Piráti, vedení touhou po bohatství a staré pomstě ovládli Západní oceán. Získali si tím plno nepřátel.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY