American wife

Interdrought2020.com American wife Image
Hledáte knihu American wife? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Curtis Sittenfeld? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pikantný a šokujúci príbeh bývalej prvej dámy USA Laury Bushovej.Rozprávanie plné škandálov a búrlivého života po boku azda najnenávidenejšieho prezidenta v dejinách USA. Portrét ženy, ktorá si celý život vyčíta autonehodu, pri ktorej zahynula jej tínedžerská láska. Príbeh o žene, ktorá svojho muža miluje ako manžela, no nenávidí ako politika.Kniha o žene, ktorá vymenila svoj život za rolu dokonalej prvej dámy.Alice Lindgrenová je slušné dievča z malomestského prostredia. Ani sa jej nesnívalo, že jedného dňa bude žiť v Bielom dome. Život jej navždy zmenila tragická nehoda, ktorú spôsobila ako sedemnásťročná. S výčitkami svedomia sa vyrovnáva ponižujúcim sexom, až nakoniec musí podstúpiť potrat. Po vyše desiatich rokoch stretáva charizmatického muža, do ktorého sa bezhlavo zamiluje a čoskoro sa zaňho vydá. Keď sa jej manžel nečakane stane guvernérom, neskôr prezidentom USA, Alice si uvedomí, že ho ako politika nenávidí, no svoje vnútorné rozpory musí starostlivo skrývať, pretože jej povinnosťou je preukazovať prezidentovi lojalitu vzornej prvej dámy. Keď jej muž vstupuje do druhého volebného obdobia, Alice sa neustále pýta samej seba: "Kde som urobila chybu?".Román American wife vyvolal v USA krátko po svojom vydaní búrlivé ohlasy čitateľov, ktorí v postave Alice ihneď spoznali Lauru Bushovú.

NÁZEV SOUBORU: American wife.pdf

AUTOR: Curtis Sittenfeld

ISBN: 9788081112072

VELIKOST SOUBORU: 4,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

American Housewife is an American sitcom television series that debuted on October 11, 2016, on ABC.It is created and written by Sarah Dunn and co-executive produced with Aaron Kaplan, Kenny Schwartz, Rick Wiener, and for the pilot only Ruben Fleischer.It is a Kapital Entertainment-ABC Studios co-production. In May 2020, the series was renewed for a fifth season.

'Knowing and knowledgeable, yet also inventive and original, American Wife is a thrilling combination of history and surprises' - Guardian. In the year 2000, in the closest election in American history, Alice Blackwell's husband becomes president of the United States. Their time in the White House proves to be heady, tumultuous, and controversial.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY