American wife

Interdrought2020.com American wife Image
American wife je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Curtis Sittenfeld. Přečtěte si s námi knihu American wife na interdrought2020.com
Pikantný a šokujúci príbeh bývalej prvej dámy USA Laury Bushovej.Rozprávanie plné škandálov a búrlivého života po boku azda najnenávidenejšieho prezidenta v dejinách USA. Portrét ženy, ktorá si celý život vyčíta autonehodu, pri ktorej zahynula jej tínedžerská láska. Príbeh o žene, ktorá svojho muža miluje ako manžela, no nenávidí ako politika.Kniha o žene, ktorá vymenila svoj život za rolu dokonalej prvej dámy.Alice Lindgrenová je slušné dievča z malomestského prostredia. Ani sa jej nesnívalo, že jedného dňa bude žiť v Bielom dome. Život jej navždy zmenila tragická nehoda, ktorú spôsobila ako sedemnásťročná. S výčitkami svedomia sa vyrovnáva ponižujúcim sexom, až nakoniec musí podstúpiť potrat. Po vyše desiatich rokoch stretáva charizmatického muža, do ktorého sa bezhlavo zamiluje a čoskoro sa zaňho vydá. Keď sa jej manžel nečakane stane guvernérom, neskôr prezidentom USA, Alice si uvedomí, že ho ako politika nenávidí, no svoje vnútorné rozpory musí starostlivo skrývať, pretože jej povinnosťou je preukazovať prezidentovi lojalitu vzornej prvej dámy. Keď jej muž vstupuje do druhého volebného obdobia, Alice sa neustále pýta samej seba: "Kde som urobila chybu?".Román American wife vyvolal v USA krátko po svojom vydaní búrlivé ohlasy čitateľov, ktorí v postave Alice ihneď spoznali Lauru Bushovú.

NÁZEV SOUBORU: American wife.pdf

AUTOR: Curtis Sittenfeld

ISBN: 9788081112072

VELIKOST SOUBORU: 7,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

American Housewife is an American sitcom television series that debuted on October 11, 2016, on ABC.It is created and written by Sarah Dunn and co-executive produced with Aaron Kaplan, Kenny Schwartz, Rick Wiener, and for the pilot only Ruben Fleischer.It is a Kapital Entertainment-ABC Studios co-production. In May 2020, the series was renewed for a fifth season.

A kind, bookish only child born in the 1940s, Alice Lindgren has no idea that she will one day end up in the White House, married to the president.In her small Wisconsin hometown she learns the virtues of politeness, but a tragic accident when she is seventeen shatters her identity and changes the trajectory of her life.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY