Divoká symfonie

Interdrought2020.com Divoká symfonie Image
Divoká symfonie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dan Brown. Přečtěte si s námi knihu Divoká symfonie na interdrought2020.com
Divoká symfonie představuje mimořádně zábavný čtenářský zážitek nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče! Bohatě ilustrovaná kniha složena z půvabných, hravých básniček, v nichž Maestro Myšák se svou věrnou taktovkou seznamuje čtenáře se svými zvířecími kamarády, od gepardů a klokanů až po slony a velryby. Každá dvojstrana je věnována jinému zvířátku a formuluje ponaučení do života, které se může stát podnětem k rozhovorům na téma soucitu, trpělivosti, úcty a sebedůvěry, prožívání přítomnosti, života beze spěchu nebo toho, jak důležité je přátelství. Ilustrace Susan Batoriové dodávají knize humor přístupný dětskému čtenáři, a navíc se pro zvídavé čtenáře všech věkových kategorií se v kulisách propracovaných obrázků skrývají různé rébusy.

NÁZEV SOUBORU: Divoká symfonie.pdf

AUTOR: Dan Brown

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 3,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Symfonický orchestr Českého rozhlasu, dirigent: Vladimír Válek. Rádio Retro. Poslechněte si legendární Sedmilháře, semaforské záznamy nebo hlasy filmových hvězd první republiky.

Dan Brown, narozen 22. června 1964 v Exeteru - New Hampshire, je autorem mnoha největších světových bestsellerů, včetně Šifry mistra Leonarda, který se stal nejen jedním z nejprodávanějších románů všech dob, ale také předmětem intelektuálních debat mezi čtenáři a odborníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY