Živé ploty

Interdrought2020.com Živé ploty Image
Trávit čas knihou Živé ploty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Živé ploty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Živé ploty jsou mnohem více než možnost, jak s málem místa přitažlivě ohradit pozemek. Jsou nejdůležitějším tvůrcem prostoru našich zahrad a střeží jejich duši jako cenný poklad. Tato brožura vás seznámí s rozmanitými typy živých plotů. Ukáže vám portréty nejhezčích rostlin pro živé ploty: listnaté a jehličnaté kosodřeviny pro tvarované a volně rostoucí živé ploty. Pomůže prakticky: jak na nákup, sázení, hnojení, zalévání, zastřihávání, ochranu v zimě, choroby a škůdci.2. vydání.

NÁZEV SOUBORU: Živé ploty.pdf

AUTOR: Robert Markley

ISBN: 9788025504246

VELIKOST SOUBORU: 1,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Živé ploty Hortenzie a javory Plamienky Príslušenstvo k okrasnej záhrade Novinky Solitéry Úžitkové. Čučoriedky a brusnice Čerešňe a višne Broskyne a nektarinky Hrušky Jahody Kiwi Marhule Slivky a ringlóty Drobné ovocie Priesady zeleniny Netradičné ovocie Zakrslé a stĺpovité Rakytník rašetliakový Pre odvážnych Jablone

Umělé živé ploty, WEBIMEX - dům a zahrada. Živý plot "Verdecor" pelargónie 50m x 50m / 1ks.Čtvercový obkladový plot Verdecor je vyroben z plastu, s listy pelargónie a je odolný proti UV záření.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY