Manažerská etika

Interdrought2020.com Manažerská etika Image
Trávit čas knihou Manažerská etika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Manažerská etika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autoři analyzují metody a formy aplikace etických principů v praxi, včetně etických požadavků, které jsou kladeny zejména na management organizací. Pozornost věnují rovněž pojetí etiky v jednotlivých oborech lidské činnosti, např. v ekonomice, podnikání, veřejné správě, etice nadnárodních firem, či obraně proti neetickému jednání. Kniha je doplněna řadou případových studií a doporučení, které vycházejí především z domácí praxe.

NÁZEV SOUBORU: Manažerská etika.pdf

AUTOR: Zdenek Dytrt

ISBN: 8072610848

VELIKOST SOUBORU: 4,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Manažerská etika a etiketa. O kurzu. Chodíte na společenské akce a jednání související s podnikáním? Potřebujete znát správné komerční vystupování, abyste úspěšně reprezentovali Vaši firmu? Zajímá vás manažerská etika a etika k inspiraci ke zlepšení image? Přemýšlíte, jak se řeší určité postupy a pravidla ...

Všechny informace o produktu Kniha Manažerská etika, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Manažerská etika. Manažerská etika od 220 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY