Paličkování II.

Interdrought2020.com Paličkování II. Image
Trávit čas knihou Paličkování II.! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Paličkování II. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha navazuje na úspěšný titul Paličkování. Ucelená metodická linka pokračuje výukou základních půdic a jejich kombinací. V samostatných kapitolách se krajkářky seznámí se základní charakteristikou vzoru, s jeho variantami a s použitím barevných prvků ve vzorování. Kniha obsahuje řadu návodů na výrobu šperků a jiných oděvních doplňků. Získané informace z prvního dílu jsou použity při realizaci konkrétních výrobků. Praktická část obsahuje podvinky k jednotlivým výrobkům: náhrdelníky, náramky, náušnice, barety, čelenky a jednoduché pokrývky hlavy. Dále je u každého jednotlivého výrobku technický postup, návod k realizaci, výčet použitých materiálů a způsob dokončení.

NÁZEV SOUBORU: Paličkování II..pdf

AUTOR: Ivana Domanjová

ISBN: 9788024738895

VELIKOST SOUBORU: 10,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

E-kniha Paličkování II. od Ivana Domanjová. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup.

Paličkování II - . Nezařazené. Vážená paní Ivanko, tak jsem již Vaši novou knihu prolistovala a musím říci, že je velmi pěkná a jsem moc ráda, že ji mám - budu si ji chránit jako oko v hlavě už proto, že ji mám i s Vaším věnováním!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY