S československou vlajkou na Kilimandžáro + Přemožení pouště (Komplet)

Interdrought2020.com S československou vlajkou na Kilimandžáro + Přemožení pouště (Komplet) Image
Trávit čas knihou S československou vlajkou na Kilimandžáro + Přemožení pouště (Komplet)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu S československou vlajkou na Kilimandžáro + Přemožení pouště (Komplet) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Komplet obsahuje tituly: S československou vlajkou na Kilimandžáro, Přemožení pouště!Knihy přinášejí dvě reportáže z cesty po Africe legendárních cestovatelů Jiřího Hanzelku a Miroslava Zikmunda... S československou vlajkou na KilimandžároReportáž slavných cestovatelů z odvážného výstupu na nejvyšší horu Afriky - Kilimandžáro a o zrodu sopky, sledování čeho dopřála cestovatelům náhoda na březích jezera Kivu. Reportáž je dokumentována původnými fotografiemi. Přemožení pouštěV knize Přemožení pouště se dozvíte, jak Hanzelkova a Zikmundova Tatra projela v africké Núbii tisícerým nebezpečím a jako první a jediný osobní vůz bez doprovodu překonala Núbijskou poušť.

NÁZEV SOUBORU: S československou vlajkou na Kilimandžáro + Přemožení pouště (Komplet).pdf

AUTOR: Miroslav Zikmund

ISBN: 9788086362700

VELIKOST SOUBORU: 1,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. ... S československou vlajkou na Kilimandžáro. ... 199 Kč. Koupit. Přemožení pouště. Hanzelka, Jiří,Zikmund, Miroslav. 199 Kč. 171 Kč. Koupit. Komplet - Hanzelka & Zikmund. Hanzelka, Jiří,Zikmund, Miroslav ...

Kniha S československou vlajkou na Kilimandžár(Hanzelka, Miroslav Zikmund Jiří) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY