Walking Dead: Živí mrtví 4

Interdrought2020.com Walking Dead: Živí mrtví 4 Image
Walking Dead: Živí mrtví 4 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jay Bonansinga. Přečtěte si s námi knihu Walking Dead: Živí mrtví 4 na interdrought2020.com
„Poklidný“ život obyvatel georgijského městečka Woodbury vzal za své. Touha po pomstě a zúčtování žene jeho obyvatele do konfliktu, v němž se projeví pravý charakter lidí. A někteří teprve teď doopravdy poznávají sami sebe…Začíná strhující finále čtyřdílné kroniky přežití lidí v apokalyptickém světě zamořeném chodícími mrtvolami. Karty jsou rozdány, hlavní hráči partie – Philip Blake, Lilly Caulová i skupina „cizinců“ vedená Rickem Grimesem – mají své slabiny i přednosti. Jenže v ošemetné konečné partii se nehraje fér a živí mrtví žádná pravidla neuznávají!Závěrečný román ze světa populárního komiksu Roberta Kirkmana svede dohromady dějové linie předchozích tří dílů a odpoví na otázku: Kdo zahyne a kdo přežije ve světě, který se proměnil v peklo?

NÁZEV SOUBORU: Walking Dead: Živí mrtví 4.pdf

AUTOR: Jay Bonansinga

ISBN: 9788026900481

VELIKOST SOUBORU: 2,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Živí mrtví: Počátek konce (2015) [TV seriál] Živí mrtví: Počátek konce (2015) [TV seriál] Fear the Walking Dead Žánr: horor / drama Země: Spojené státy americké Režie: Adam Davidson, Kari Skogland, Stefan Schwartz (pokračování)

Všechny informace o produktu Kniha The Walking Dead - Živí mrtví 4 - Pád Guvernéra 2, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze The Walking Dead - Živí mrtví 4 - Pád Guvernéra 2.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY