Paranormálové

Interdrought2020.com Paranormálové Image
Trávit čas knihou Paranormálové! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Paranormálové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Napínavý příběh, v němž se prolíná svět lidí a nadpřirozených sil, je plný dramatických scén, ale nepostrádá ani humor. Je určen pro čtenáře od 13 let.Hrdinka románu Evie má velice zvláštní povolání: pracuje v Mezinárodní agentuře pro zadržování paranormálů. Běžně se vídá s upíry a vlkodlaky, její nejlepší přítelkyně patří mezi mořské panny a nová láska je vodouch – paranormál, který na sebe dokáže brát nejrůznější podoby. Nic na paranormálních tvorech ji nemůže překvapit a zaskočit. Paranormálové jí vlastně připadají normální a agentura jí nahrazuje rodinu, o kterou přišla. Trochu jí vadí, že je ochuzena o běžné radosti svých vrstevníků, ale vede vcelku spokojený život. To se však má brzy změnit. Paranormálové začínají z neznámých důvodů umírat a kolem Evie se začínají dít podivné věci. Potom se na scéně objeví Zlodějka duší a Evie jde o život.

NÁZEV SOUBORU: Paranormálové.pdf

AUTOR: Kiersten White

ISBN: 9788073215842

VELIKOST SOUBORU: 4,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Paranormálové nabízí svět plný nebezpečí, ale i pevných přátelství. Prolínání nadpřirozeného a lidského světa rozhodně autorka neochudila o napětí a humor. Kniha je určena čtenářům od 13 let. Související tituly dle názvu:

Inzerát Knihy: Paranormálové v okrese Plzeň-město, cena 300Kč, od Vnpzp na Sbazar.cz. Popis: Série 3 knih. Cena: 300+poštovné Osobní odběr: Plzeň/Rokycany

SOUVISEJÍCÍ KNIHY