Jak se Honzík naučil zavazovat tkaničku

Interdrought2020.com Jak se Honzík naučil zavazovat tkaničku Image
Trávit čas knihou Jak se Honzík naučil zavazovat tkaničku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak se Honzík naučil zavazovat tkaničku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Leporelo ve tvaru dětské boty. Naučte děti zavazovat tkaničku.Leporelo ve tvaru dětské botičky naučí děti přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky. Titul obsahuje jednoduchý motivační příběh a pod sešněrovanými stránkami v jednotlivých krocích i ilustrovaný návod jak si tkaničku zavázat. V knize naleznete dva způsoby zavazování tkaniček, aby si mohl každý vybrat ten, který je mu bližší. Tkanička se dá z jednotlivých dírek vytáhnout stejně jako ze skutečné boty. Děti se tedy naučí nejen tkaničky zavazovat, ale zdokonalí si i svoji jemnou motoriku při navlékání tkaniček do dírek.

NÁZEV SOUBORU: Jak se Honzík naučil zavazovat tkaničku.pdf

AUTOR: Oldřich Růžička

ISBN: 9788000050362

VELIKOST SOUBORU: 1,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Jak se Honzík naučil zavazovat tkaničku (Oldřich Růžička) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Jak se Honzík naučil zavazovat tkaničku. Oldřich Růžička. B4U Publishing Půvabné leporelo ve tvaru dětské botičky pro šikovné kluky. Děti si přečtou jednoduchý motivační příběh o Honzíkovi a naučí se přístupnou a hravou formou zavazovat tkaničky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY