Oheň a plamen

Interdrought2020.com Oheň a plamen Image
Oheň a plamen je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Siobhan Vivian. Přečtěte si s námi knihu Oheň a plamen na interdrought2020.com
Druhý díl série Oko za oko od Jenny Hanové, autorky knihy Všem klukům, které jsem milovala.Lillia, Kat a Mary to měly dokonale promyšlené. Do detailu tajně naplánovaly, jak se pomstít těm, kteří jim ublížili. Ale nakonec to neproběhlo tak, jak zamýšlely. Ani zdaleka ne. A nyní se zdá, že je po všem, a všechny musí předstírat, jako kdyby se nic nestalo, jako kdyby jejich tajný spolek nikdy neexistoval. Ale jde to jen těžko, když se Reeve a Rennie chovají k ostatním ještě hůř než předtím. Mary si po událostech na plese uvědomila, že s ní je něco doopravdy špatně. A že jestli nedokáže ovládnout svůj hněv, ublíží někomu mnohem víc než Reevovi. Oko za oko, zub za zub – plamen pomsty už se rozhořel a holky to nenechají jen tak. Rozhodnou se připravit další pomstu a tentokrát mnohem účinnější!

NÁZEV SOUBORU: Oheň a plamen.pdf

AUTOR: Siobhan Vivian

ISBN: 9788075444189

VELIKOST SOUBORU: 8,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Oheň a voda Hry S Oheň a voda spolupracujte na dokončení všech úrovní, nejrychleji co to bude možné. Hrajte za tyto dvě postavy a snažte se získat všechny diamanty. Zažijte dobrodružství v různých prostředích, jako jsou chrámy, lesy a mnoho dalších.

Kniha: Oheň a plamen Autor: Jenny Hanová ; Siobhan Vivianová Druhý díl románové trilogie o holčičích pomstách navazuje na titul Oko za oko.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY