Oheň a plamen

Interdrought2020.com Oheň a plamen Image
Trávit čas knihou Oheň a plamen! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Oheň a plamen a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhý díl série Oko za oko od Jenny Hanové, autorky knihy Všem klukům, které jsem milovala.Lillia, Kat a Mary to měly dokonale promyšlené. Do detailu tajně naplánovaly, jak se pomstít těm, kteří jim ublížili. Ale nakonec to neproběhlo tak, jak zamýšlely. Ani zdaleka ne. A nyní se zdá, že je po všem, a všechny musí předstírat, jako kdyby se nic nestalo, jako kdyby jejich tajný spolek nikdy neexistoval. Ale jde to jen těžko, když se Reeve a Rennie chovají k ostatním ještě hůř než předtím. Mary si po událostech na plese uvědomila, že s ní je něco doopravdy špatně. A že jestli nedokáže ovládnout svůj hněv, ublíží někomu mnohem víc než Reevovi. Oko za oko, zub za zub – plamen pomsty už se rozhořel a holky to nenechají jen tak. Rozhodnou se připravit další pomstu a tentokrát mnohem účinnější!

NÁZEV SOUBORU: Oheň a plamen.pdf

AUTOR: Siobhan Vivian

ISBN: 9788075444189

VELIKOST SOUBORU: 10,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Oheň Plamen Planout. 58 79 8. Oheň Planety Požár. 40 65 3. Plameny Ohe ...

Oheň a plamen Jenny Hanová, Siobhan Vivianová ... Oko za oko, zub za zub - plamen pomsty už se rozhořel a holky připravují další odplatu! Tentokrát mnohem účinnější! Autor: Jenny Hanová, Siobhan Vivianová ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY