Vegetariánská kuchařka

Interdrought2020.com Vegetariánská kuchařka Image
Trávit čas knihou Vegetariánská kuchařka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vegetariánská kuchařka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zapřisáhlým vegetariánům i těm, kteří s vegetariánskou stravou zatím jen koketují, nabízíme kuchařku, která je různorodá a bohatá na zeleninu, ovoce, bylinky, ořechy a luštěniny. Podle uvedených receptů si můžete připravit chutná a většinou časově nenáročná jídla. Jak v úvodu píše sám autor:„Středovýchodní kuchyně je tak bohatá, má tolik přísad a zároveň možností, jak je využít, a nabízí tolik tisíciletími ověřených a vyzkoušených pokrmů, že každý, kdo se začte do těchto receptů, pocítí zadostiučinění a uspokojení. A nejen to – jako by se dotkl minulosti, kdy byl život prostší, méně uspěchaný a příjemnější, posuzovaný kvalitou nabízeného jídla, které bylo zdravější a více přírodní.“

NÁZEV SOUBORU: Vegetariánská kuchařka.pdf

AUTOR: Arto der Haroutunian

ISBN: 9788072437009

VELIKOST SOUBORU: 2,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát Vegetariánská kuchařka po česku v okrese Hlavní město Praha, cena 300Kč, od Kupsbazar na Sbazar.cz. Popis: Prodám Vegetariánskou kuchařku po česku, Barbora Klofátová, 1.vyd., 2010. Vhodná i jako dárek. Osobní převzetí Praha 3-metro A Želivského (platba při předání) nebo zaslání poštou (platba předem na účet), na dobírku nezasílám.

Velká vegetariánská kuchařka. Obsahově i graficky velmi kvalitní. Mnoho receptů, krásné barevné fotografie, asi největší vegetariánská kuchařka na českém trhu.V roce 1998 vydalo Nakladatelství Svojtka a Vašut.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY