Finančné právo na Slovensku

Interdrought2020.com Finančné právo na Slovensku Image
Trávit čas knihou Finančné právo na Slovensku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Finančné právo na Slovensku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rozhodujúce poznatky týkajúce sa problematiky finančného práva.Učebnica finančného práva je určená všetkým, ktorí majú záujem o toto odvetvie verejného práva, resp. ich zaujímajú právne aspekty realizácie finančných vzťahov. Konkrétnejšie toto literárne „dielko“ smeruje k študentom právnických fakúlt na Slovensku, prípadne podľa potreby aj k študentom študujúcim na fakultách ekonomického zamerania, ale môže vhodne poslúžiť i osobám, ktoré pôsobia vo verejnej správe, v podnikateľskej sfére a pod. V konečnom dôsledku nájde v nej odpoveď na viaceré finančno-právne otázky aj širšia právnická verejnosť. Poznať aspoň základy finančného práva a finančnej správy, ako aj obsah platných finančno-právnych predpisov by malo byť samozrejmosťou nielen pre študentov, ale aj pre každého, kto akokoľvek vstupuje do vzťahov, ktorých predmetom sú peniaze, teda každá fyzická či právnická osoba, občan či podnikateľ.

NÁZEV SOUBORU: Finančné právo na Slovensku.pdf

AUTOR: Vladimír Babčák

ISBN: 9788056201916

VELIKOST SOUBORU: 8,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pridajte sa aj vy do najväčšieho katalógu firiem na Slovensku. Pridaj zadarmo firmu. Finančné právo (111 záznamov) ... Advokátska kancelária - obchodné právo, finančné právo, medzinárodné právo, rodinné a trestné právo. www.klimekova.sk Slovanská 1111/35 , ...

Vysokoškolská učebnica Finančné právo na Slovensku a v Európskej únii ponúka čitateľovi v kompaktnej podobe ťažiskové poznatky týkajúce s Unikátna komplexná publikácia o finančnom práve! V ucelenej forme spája problematiku finančného práva na Slovensku s oblasťou finančno-právnych aktov v EÚ.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY