Omalovánky pro pečlivé

Interdrought2020.com Omalovánky pro pečlivé Image
Omalovánky pro pečlivé je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Omalovánky pro pečlivé na interdrought2020.com
Omalovánky pro dospělé jsou novou léčebnou terapií. Poslouží vám pro relaxaci, zklidnění mysli a zaměstnají vaše ruce a pomohou vám nastolit klid v duši. Také budou stimulovat tu část vašeho mozku, která souvisí s motorikou a kreativitou. Tyto omalovánky obsahují obrázky z přírody, dále mandaly a také abstraktní obrázky, které vaší mysl i tělo zbaví stresu a napětí. Praktická velikost omalovánek vám umožní nosit je všude s sebou, takže každá jízda vlakem nebo čekání na schůzku bude odteď daleko příjemnější! Pro začátek potřebujete pouze sadu barevných pastelek nebo fixů v šikovném přenosném balení. Vzhůru do vybarvování!

NÁZEV SOUBORU: Omalovánky pro pečlivé.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788073903343

VELIKOST SOUBORU: 9,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Omalovánky pro pečlivé - Antistresové omalovánky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Omalovánky pro pečlivé - Antistresové omalovánky.

Hlavní stránka. Vítáme Vás na našich stránkách Omalovánky pro děti. Pro své děti na nich naleznete mnoho obrázků, které můžete zdarma pohodlně vytisknout ve vaší tiskárně nebo můžete dát online omalovánky kde můžete se svým dítětem v klidu na svém počítači obrázky vymalovat.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY