Verejná správa v členských štátoch Európskej únie

Interdrought2020.com Verejná správa v členských štátoch Európskej únie Image
Hledáte knihu Verejná správa v členských štátoch Európskej únie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Stanislav Konečný? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jediná publikácia za posledné desaťročie na slovenskom i českom knižnom trhu, ktorá podáva stručný ale systematický a ucelený prehľad o súčasnom stave, štruktúre a organizácii verejnej správy (štátnej správy i samosprávy) ale i ostatných súčastí verejnej moci (zákonodarnej a súdnej) vo všetkých členských štátoch Európskej únie. Čitateľ v nej nájde o každom štáte základné dáta z jeho histórie, o jeho parlamente a súdnictve, o hlave štátu, vláde a ostatných ústredných orgánoch štátu, ale aj o tom, ako je štátna správa vykonávaná v území, i o tom, ako sa na výkone verejnej správy podieľa regionálna či miestna samospráva. Kniha by nemala chýbať vo verejných knižniciach, ale ani v knižnici čitateľa, ktorý hľadá informácie o usporiadani fungujúcej verejnej správy v štátoch Európy.

NÁZEV SOUBORU: Verejná správa v členských štátoch Európskej únie.pdf

AUTOR: Stanislav Konečný

ISBN: 9788096913381

VELIKOST SOUBORU: 4,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Verejná správa v členských štátoch Európskej únie iba za 25,11 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

600 respondentov starších ako 15 rokov v 28 členských štátoch Európskej únie a v piatich kandidátskych krajinách (vzorku z 28 členských krajín tvorí 27 424 respondentov). • Terénny zber na Slovensku realizovala agentúra Kantar Slovakia na vzorke 1013 respondentov v období 9.11.-20.11.2018.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY