Holky, do sedla!

Interdrought2020.com Holky, do sedla! Image
Trávit čas knihou Holky, do sedla!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Holky, do sedla! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Emmě je dvanáct a už od sedmi let nadšeně jezdí na koni. Ve svém jezdeckém klubu má svého oblíbeného koně a v této knížce se z ní stává zábavná a poučená průvodkyně pro všechny začátečnice, kterým ukazuje, co všechno je třeba zvládnout, aby se z nich mohly stát opravdové jezdkyně. Nejen užitečné rady, nápady a tipy, ale také vystřihovánky, hry a spousta dalších zajímavostí pro všechny malé koňačky.

NÁZEV SOUBORU: Holky, do sedla!.pdf

AUTOR: Sophie de Mullenheim

ISBN: 9788024239828

VELIKOST SOUBORU: 3,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Holky, do sedla!? Emmě je dvanáct a už od sedmi let nadšeně jezdí na koni. Ve svém jezdeckém klubu má svého oblíbeného koně a v této knížce se z ní stává zábavná a poučená průvodkyně pro všechny začátečnice, kterým ukazuje, co všechno je třeba zvládnout, aby se z nich mohly stát opravdové jezdkyně.

Měkké pěnové sedlo pro holky-cyklistky. Barva růžová, fialová. Určeno nejen pro starší jízdní kola, fix geary, cruiser a městská jízdní retro kola

SOUVISEJÍCÍ KNIHY