Tajomné príšery - Nanook, snežná obluda

Interdrought2020.com Tajomné príšery - Nanook, snežná obluda Image
Trávit čas knihou Tajomné príšery - Nanook, snežná obluda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajomné príšery - Nanook, snežná obluda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kráľovstvo Avantiu ohrozujú tajomné príšery. Piatou v poradí je snežný obor. Odvážny chlapec Tom so zázračným štítom a svojím verným koníkom Víchrom sa musí vybrať do nehostinných plání na severe krajiny, aby sa pustil do boja so zúrivým obrom. Pomáha mu priateľka Elena s vlkom Strieborným. Zvíťazia sily dobra nad zlým čarodejníkom Malvelom, ktorý chce zničiť kráľovstvo?

NÁZEV SOUBORU: Tajomné príšery - Nanook, snežná obluda.pdf

AUTOR: Adam Blade

ISBN: 9788010018635

VELIKOST SOUBORU: 4,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Oľga Kralovičová (* 1961), za slobodna Rovenská, je slovenská prekladateľka, ktorá prekladá už vyše 25 rokov.Začala prekladať z ruského jazyka, skúsila arménčinu a momentálne sa venuje iba angličtine.Preložila už vyše 80 kníh. Obľúbená kniha, ktorú prekladala je od Matthew Skeltona Endymion Spring - "je to autorova prvotina, ale veľmi dobrá."

Chceš spoznať ďalšie príšery? Nášho hrdinu ešte čaká: Sepron morský had, Arkta horský obor, Tagus konský muž, Nanook snežná obluda, Epos ohnivý vták. 2. COLFER, Eoin Artemis Fowl. - Bratislava: Ikar, 2001. - 280 s. - ISBN 80-551-0209- Slávny čarodejnícky učeň Harry Potter dostáva konkurenciu - dvanásťročného

SOUVISEJÍCÍ KNIHY