Vegetariánska kuchyňa

Interdrought2020.com Vegetariánska kuchyňa Image
Trávit čas knihou Vegetariánska kuchyňa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vegetariánska kuchyňa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vegetariánska kuchyňa z Knižnice šéfkuchára už tradične ponúka to najlepšie z najlepšieho: recepty na polievky a predjedlá, ľahké jedlá, hlavné jedlá aj úžasné dezerty, štýlové, tradičné i nové kombinácie vôní a chutí, napríklad paprikovú polievku s čili, bruschettu s paradajkami, olivami a mozarellou, žeruchovo-syrové torotičky, jablkové pražienky s mandľovou omáčkou a mnohé ďalšie. 120 jednoduchých receptov ilustrovaných lákavými farebnými fotografiami hotových jedál sľubuje príjemný gastronomický zážitok.

NÁZEV SOUBORU: Vegetariánska kuchyňa.pdf

AUTOR: Jenny Staceyová

ISBN: 8080850593

VELIKOST SOUBORU: 7,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Chutná vegetariánska kuchyňa 1991; Sendviče a toasty 1995; Kniha Chutná vegetariánska kuchyňa je v. Přečtených: 1x: Knihotéce: 4x: Chci si koupit: 1x ...

Podkategórie. Táto kategória má nasledovné 3 podkategórie z 3 celkom. Stránky v kategórii „Vegetariánska kuchyňa" V tejto kategórii sa nachádza 8 stránok z 8 celkom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY