Černá krev

Interdrought2020.com Černá krev Image
Hledáte knihu Černá krev? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Alex Koenigsmark? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Příběh se odehrává na sklonku 18. století za dob panování císaře Josefa II. v hontské župě (okolí Krupiny na Slovensku). Autor se nechal inspirovat skutečnou událostí, kdy bylo 132 cikánů obviněno z údajného kanibalismu a na základě tohoto obvinění popraveno. Na tomto reálném podkladu autor vyfabuloval románový příběh, který je mimo jiné paradoxním předvedením toho jak děsivé důsledky může mít i teoreticky dobře míněný pokrok, protlačovaný shora a špatně chápaný zdola. Ale hlavním námětem příběhu není další historie o pronásledování čarodějnic, středem vyprávění není mučení a krutost, tématem je zneužití nové moci médií, zodpovědnost nezodpovědných novinářů, síla nepravdivé nebo špatně interpretované informace. A pak je to také příběh o lásce.

NÁZEV SOUBORU: Černá krev.pdf

AUTOR: Alex Koenigsmark

ISBN: 9788073041380

VELIKOST SOUBORU: 1,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

Černá krev . Román Alexe Koenigsmarka vyšel v knižní podobě v roce 2011. Autor je velmistr sond do běhu života a světa v nečekaných a přitom očividných souvislostech. Dokáže skládat vedle sebe fakta tak, že výsledný efekt je pak překvapivě jasný a velmi působivý.

Hnědá či až černá krev. Může to na první pohled působit děsivě a spousta žen se vyděsí. Nemusíte hned plašit, jde pouze o krev, která byla v děloze velmi dlouho, proto má takovou barvu. Je to zpravidla úplně běžné.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY