Černá krev

Interdrought2020.com Černá krev Image
Hledáte knihu Černá krev? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Alex Koenigsmark? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Příběh se odehrává na sklonku 18. století za dob panování císaře Josefa II. v hontské župě (okolí Krupiny na Slovensku). Autor se nechal inspirovat skutečnou událostí, kdy bylo 132 cikánů obviněno z údajného kanibalismu a na základě tohoto obvinění popraveno. Na tomto reálném podkladu autor vyfabuloval románový příběh, který je mimo jiné paradoxním předvedením toho jak děsivé důsledky může mít i teoreticky dobře míněný pokrok, protlačovaný shora a špatně chápaný zdola. Ale hlavním námětem příběhu není další historie o pronásledování čarodějnic, středem vyprávění není mučení a krutost, tématem je zneužití nové moci médií, zodpovědnost nezodpovědných novinářů, síla nepravdivé nebo špatně interpretované informace. A pak je to také příběh o lásce.

NÁZEV SOUBORU: Černá krev.pdf

AUTOR: Alex Koenigsmark

ISBN: 9788073041380

VELIKOST SOUBORU: 9,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krev ve stolici je velkým strašákem u psů i lidí. Může se objevit v řídké i v normální stolici. Při venčení pejska si ji tedy čas od času prohlédněte, abyste si byli jisti jeho zdravím. Pokud ve stolici objevíte krev, měli byste navštívit veterináře. Ten následně odhalí její příčinu.

Všechny informace o produktu Kniha Černá krev - Koenigsmark Alex, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Černá krev - Koenigsmark Alex.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY