Stavební právo

Interdrought2020.com Stavební právo Image
Trávit čas knihou Stavební právo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Stavební právo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Praktická příručka komplexně popisuje problematiku stavebního práva v nové právní úpravě z pohledu veřejnoprávního. Charakterizuje základní instituty a základní pojmy územního plánování a popisuje jednotlivé typy správních řízení v režimu stavebního zákona (tj. řízení územní, stavební, kolaudační a sankční) i řízení vyvlastňovací podle vyvlastňovacího zákona. Publikace je určena zejména podnikatelům ve stavebnictví, podnikovým právníkům a zaměstnancům stavebních úřadů, jako učební pomůcku ji využijí i studenti právnických fakult.

NÁZEV SOUBORU: Stavební právo.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072016466

VELIKOST SOUBORU: 8,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rekonstrukce nemovitosti a stavební zákon Rekonstrukce nemovitosti je komplexní proces, který, z čistě technického hlediska, nezbytně vyžaduje předchozí odbornou konzultaci stavebníka (myšleno tím investora - vlastníka nemovitosti, nikoliv subjekt fakticky stavbu provádějící) s architektem, statikem, stavitelem, apod.

Stavební právo a normy; Daně a účetnictví; Nemovitosti a bydlení; Projektování a architektura; Kalkulace cen a rozpočty; Pasivní stavba; Realizace staveb; Rekonstrukce a stavební vady; Stavební materiály a výrobky; Stavební řemesla; Statika a dynamika staveb; BOZP a PO; Veřejné zakázky

SOUVISEJÍCÍ KNIHY