Lekáreň zvaná púšť

Interdrought2020.com Lekáreň zvaná púšť Image
Trávit čas knihou Lekáreň zvaná púšť! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lekáreň zvaná púšť a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Danielovi Oliverovi Bachmannovi sa na 8-tisíc kilometrov dlhej dobrodružnej výprave cez púštne oblasti Namíbie otvára magický svet, v ktorom sa spája svetské s posvätným a v ktorom je všetko inak, ako sa zdá na prvý pohľad. Cestou spoznáva ľudí z najrôznejších kmeňov, a znalci byliniek, medicínmani, akým je aj poverami opradený doktor Kuvare, ho zasväcujú do posvätných rituálnych praktík otvárajú pred ním nové, nepoznané sféry liečenia. Správy o pozoruhodných liečebných výsledkoch, ktoré dosiahli rastlinami púšte (čertov pazúr, hoodia a sutherlandia), prenikli aj do západného sveta. "Púštna lekáreň" rozpútala nemilosrdný boj medzi bezohľadnými farmaceutickými koncernami a ochrancami prírody, ktorým záleží na zachovaní vzácnych rastlín nielen v záujme domáceho obyvateľstva, ale aj miliónov ľudí na celom svete, odkázaných na ich liečivú silu. Daniel Oliver Bachmann napísal napínavý dokument o vzrušujúcej ceste po južnej Afrike, o hľadaní tajuplnej "púštnej lekárene", plný nezabudnuteľných dobrodružstiev.

NÁZEV SOUBORU: Lekáreň zvaná púšť.pdf

AUTOR: Daniel Oliver Bachmann

ISBN: 9788055117997

VELIKOST SOUBORU: 8,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lekáreň zvaná púšť; Lekaren zvana pust; Zoradiť výsledky: Cena Od Do Zoradiť podľa: Našli sme na Heureka.sk. Megafyt Čaj bylinková lekáreň Šípek 20 x 3,5 g. 1,35 - 2,08 € 41 - 63 Sk ...

Antikvariát Čierne na Bielom ponúka knihy v kategórii Cestopisy. Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu súhlasíte s ich používaním.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY