Don Bosco, nauč nás modliť sa

Interdrought2020.com Don Bosco, nauč nás modliť sa Image
Hledáte knihu Don Bosco, nauč nás modliť sa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Claudio Russo? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Modlil sa don Bosco? Našiel si čas rozprávať sa s Bohom aj napriek množstvu práce, ktoré mal?Táto knižka nám predstavuje dona Bosca ako učiteľa modlitby. Z jeho života a spisov je zrejmé, že učil nielen mladých, ale aj dospelých, ako sa správne modliť.Svedectvá tých, ktorí videli dona Bosca modliť sa, len dopĺňajú mozaiku o jeho živote v modlitbe. Koľko sa modlil? Kde? Akým spôsobom? Ako sa to naučil? Ako učil iných modliť sa?Knižka tiež poukazuje na to, prečo kládol taký dôraz na modlitby Verím, Otče náš, Zdravas, ako aj na modlitbu ruženca a úctu k anjelovi strážcovi.Každá kapitola sa končí otázkami na osobné rozjímanie, ako zlepšiť svoj život modlitby.

NÁZEV SOUBORU: Don Bosco, nauč nás modliť sa.pdf

AUTOR: Claudio Russo

ISBN: 9788080742911

VELIKOST SOUBORU: 8,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Don Bosco, nauč nás modliť sa - Modlitba v jeho spisoch a v jeho živote . Hodnotenie produktu: 95% ...

Svet okolo nás (37) Sviatosti (77) Teológia (90) Tvorivé knihy (13) Uzdravenie, oslobodenie (119) Voľný čas (46) Zamyslenia, výroky (280) Životopisy, osobnosti, svätci (506) Zjavenia, posolstvá (84)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY