Holistická marketingová koncepce

Interdrought2020.com Holistická marketingová koncepce Image
Holistická marketingová koncepce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tomáš Barčík. Přečtěte si s námi knihu Holistická marketingová koncepce na interdrought2020.com
Publikace Holistická marketingová koncepce si klade za cíl přinést ucelenější pohled na holistickou marketingovou koncepci, která se v současnosti zdá být nejmodernější podnikatelskou koncepcí a jedinou možnou cestou vpřed. Princip holistického marketingu je vystavěn na čtyřech základních pilířích: vztahovém marketingu, interním marketingu, internetovém marketingu a společenské zodpovědnosti firem. Holistická marketingová koncepce výrazně zasahuje do tradičního pojetí marketingového mixu. Součástí holistického přístupu je též integrovaná marketingová komunikace, která pomáhá firmám maximalizovat spektrum komunikačních kanálů v procesu strategického řízení značky. Kniha se věnuje i fundamentálním marketingovým pojmům, které by měl znát každý schopný marketér.

NÁZEV SOUBORU: Holistická marketingová koncepce.pdf

AUTOR: Tomáš Barčík

ISBN: 9788090524729

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Holistická marketingová koncepce výrazně zasahuje do tradičního pojetí marketingového mixu. Součástí holistického přístupu je též integrovaná marketingová komunikace, která pomáhá firmám maximalizovat spektrum komunikačních kanálů v procesu strategického řízení značky.

Holistická marketingová koncepce - Tomáš Barčík . Publikace Holistická marketingová koncepce si klade za cíl přinést ucelenější pohled na holistickou marketingovou koncepci, která se v současnosti zdá být nejmodernější podnikatelskou koncepcí a jedinou možnou cestou vpřed.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY