Od veci

Interdrought2020.com Od veci Image
Trávit čas knihou Od veci! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Od veci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Obľúbená rozhlasová relácia sa okrem svojho televízneho spracovania dočkala aj knižnej podoby. Výber najlepších scénok glosátorov Ludwiga Bagina, Tomáša Hudáka, Stana Staška, Juraja „Šoka“ Tabačeka zostavil Maroš Hečko, o vtipné a nápadité ilustrácie sa postarala Ivana Šáteková. Všetci svorne vám želajú príjemnú zábavu pri listovaní a čítaní tohto unikátneho diela.Protagonistov relácie poznajú televízni diváci aj z iných televíznych projektov – Ludwig Bagin bol napríklad poštárom v Pošte pre teba, Juraj Tabaček účinkoval v skeč-šou Haló na Joj, spolu so Stanom Staškom sa objavujú aj v seriálových úlohách. Tomáš Hudák robí pre RTVS aj editora televízneho spravodajstva.„Čakajte absurdný humor, veľa improvizácie, ale najmä, že bude všetko úplne od veci,“ napísala RTVS pri uvádzaní relácie Od veci. Rovnakú charakteristiku možno uplatniť pri knihe s rovnomenným názvom.

NÁZEV SOUBORU: Od veci.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788055145488

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Od veci je komediálny seriál a skečová show Tomáša Hudáka, Ludwiga Bagina, Juraja "Šoka" Tabačka, Lukáša "Pucha" Puchovského a Stanislava Staška. Čakajte absurdný humor, veľa improvizácie, ale najmä, že bude všetko úplne od veci. Od veci kombinuje…

Osvobození od daně z pozemků u pozemků, které nelze žádným způsobem využívat Informace k aplikaci ustanovení § 4 odst. 1 písm. k) zákona č. 338/1992 Sb., o dani z nemovitých věcí, ve znění platném do 31.12.2019.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY