Kaktusy

Interdrought2020.com Kaktusy Image
Hledáte knihu Kaktusy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Markus Berger? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Seznámíme vás s těmito nenáročnými, ale efektními rostlinami, který tak dobře vyhovuje suché klima moderních budov. Naučíte se, kde v bytě můžeme kaktusy pěstovat - v pokojích, na balkonech, jak se o ně správně starat a představíme vám nejvhodnější druhy, kterých se u vás bude dobře dařit. Budete vědět, jaká teplota, intenzita světla a zálivka kaktusům vyhovuje a jak je zabezpečit na zimu. Navíc - kalendář péče o kaktusy a příloha o kvetoucích kaktusech.

NÁZEV SOUBORU: Kaktusy.pdf

AUTOR: Markus Berger

ISBN: 8024722245

VELIKOST SOUBORU: 3,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tyto kaktusy milují hodně slunce, teplo a v létě vydatnou zálivku. Patří mezi méně náchylné na pěstování. Některé druhy vydrží i mráz minus patnáct stupňů Celsia. Ovšem pouze některé! Mammillaria. Patří mezi tzv. chlupaté kaktusy. Má nejen trny, ale také bohatství trichomů. Je nenáročný, miluje slunce.

S kaktusy sice nepopovídáte, ale okolo kaktusů je plno jiných pěstitelů a pěstitelek. Dokonce celé rodiny se zakously do pěstování kaktusů. Je to nádhera, ke které sami můžete dost výrazně pomoci a tím i podpořit pěstění druhů, které mohou v přírodě vymizet.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY