Dodržování předpisů z oblasti hygieny a požární ochrany

Interdrought2020.com Dodržování předpisů z oblasti hygieny a požární ochrany Image
Trávit čas knihou Dodržování předpisů z oblasti hygieny a požární ochrany! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dodržování předpisů z oblasti hygieny a požární ochrany a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Podrobné informace o povinnostech školy na úseku požární ochrany a dodržování hygienických předpisů. Dozvíte se, jak vést dokumentaci požární ochrany, organizovat pravidelné školení zaměstnanců, jak poučit žáky a zajistit, aby budova školy odpovídala hygienickým požadavkům.

NÁZEV SOUBORU: Dodržování předpisů z oblasti hygieny a požární ochrany.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788087553459

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

Požární technik je oprávněn plnit povinnosti vyplývající ze Zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, konkrétně z § 5, § 6, § 16 odst. 1 a § 16a. Vydání osvědčení o odborné způsobilosti je podmíněno složením zkoušky před odbornou komisí ustavenou Ministerstvem vnitra České republiky.

Kniha: Dodržování předpisů z oblasti hygieny a požární ochrany Podtitul: Praktické rady pro ředitele škol Podrobné informace o povinnostech školy na úseku požární ochrany a dodržování hygienických předpisů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY