O víně

Interdrought2020.com O víně Image
Hledáte knihu O víně? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Joanna Simonová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nové vydání nejprodávanější knihy o víně. Otevřete-li tohoto jedinečného průvodce, octnete se rázem ve vzrušujícím světě vína. Spisovatelka Joanna Simonová provádí čtenáře pestrou paletou stylů, odrůd a vinařských oblastí a předkládá neotřele věcné rady, jak nakupovat, hodnotit, podávat a uchovávat víno tak, aby přinášelo co nejvíc radosti. Většina z nás by ráda vyzkoušela širší škálu vín, ale možná se obává drahého omylu. Joanna Simonová dodává čtenářům odvahu a pomáhá jim poznávat nová vína podobná těm, která si už oblíbili. Dáváte-li například přednost australskému chardonnay, možná vám zachutnají bílá vína ze španělské Navarry, chilský sémillon nebo jihoafrický chenin blanc. Tato kniha nabízí přehled více než devadesáti odrůd vinné révy, u hlavních z nich je uveden podrobný popis jejich typických aromatických látek. Najdete zde odborné rady k nákupu, skladování, hodnocení a podávání vína, spolu s obsáhlými doporučeními, jak nejlépe sladit jídlo a víno a jak rozeznávat jednotlivé styly vín. Nechybí ani užitečný přehled vín z celého světa, doporučení výrobci a v neposlední řadě pomocný přehled výslovnosti. Nádherné fotografie z reálného prostředí vinic, vinařství a sklepů dokonale zachycují zázračný proces, v jehož průběhu se hrozny mění ve skvostný nápoj.

NÁZEV SOUBORU: O víně.pdf

AUTOR: Joanna Simonová

ISBN: 9788073918194

VELIKOST SOUBORU: 9,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Základní poznatky o víně Víno patří do skupiny alkoholických i nealkoholických nápojů , které vzniká technikou kvašením moštu z plodů vinné révy. Slovo "víno" pochází z latinského názvu "vine", které je odvozeno z latinského slovesa "viere", což znamená "vinout se".

Vše o víně a vinařství. eVinice - vína od vinařů. Specializujeme se na červená, bílá a růžová vína od moravských vinařů.Degustace vína a návštěvy vinného sklepa ve vinařských oblastech.. Nabízíme moravská i světová vína, dárkové balení a doplňky.moravská i světová vína, dárkové balení a doplňky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY